အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | TLE4251GNTMA1 |
| LIXINC Part # | TLE4251GNTMA1 |
| ထုတ်လုပ်သူ | IR (Infineon Technologies) |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ဖော်ပြချက် | IC REG LIN POS ADJ 400MA TO263-5 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | TLE4251GNTMA1 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | TLE4251GNTMA1 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | IR (Infineon Technologies) |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ထုတ်လုပ်သူ: | IR (Infineon Technologies) |
| စီးရီး: | Automotive, AEC-Q100, OPTIREG™ |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| output configuration: | Positive |
| output အမျိုးအစား: | Adjustable |
| စည်းကမ်းထိန်းသိမ်းရေး အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 40V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | Tracking |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| ဗို့အားကျဆင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 0.52V @ 300mA |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 400mA |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (iq): | 300 µA |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | 20 mA |
| psrr: | 60dB (100Hz) |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Enable |
| ကာကွယ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 150°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | PG-TO263-5-1 |
| MIC5249-3.0BMM-TR | IC REG LINEAR 3V 300MA 8MSOP | 831 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC2211-JPBML-TR | IC REG LINEAR 2.5V/3V 10MLF | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LP2987IMMX-5.0 | IC REG LINEAR 5V 200MA 8VSSOP | 839 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LP3875EMPX-3.3/NOPB | IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT223-5 | 890 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| FAN2513S30X | IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5 | 814 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC94355-SYMT-T5 | IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6TDFN | 997 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LP3855EMPX-1.8 | IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-5 | 877 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC37100-1.65BS TR | IC REG LINEAR 1.65V 1A SOT223-3 | 887 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NJU7211L50 | IC REG LINEAR -5V 100MA TO92-3 | 913 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1084CP#PBF | IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3P | 843 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT9011-DDGJ6 | IC REG LIN 1.85V/1.85V TSOT23-6 | 874 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NJM79L24UA | IC REG LINEAR -24V 100MA SOT89-3 | 987 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC5210-3.0/3.3BMM | IC REG LINEAR 3V/3.3V 8MSOP | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10949 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။