အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | NCP4682DSQ18T1G |
| LIXINC Part # | NCP4682DSQ18T1G |
| ထုတ်လုပ်သူ | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ဖော်ပြချက် | IC REG LINEAR 1.8V 150MA SC82AB |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | NCP4682DSQ18T1G PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | NCP4682DSQ18T1G |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| output configuration: | Positive |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| စည်းကမ်းထိန်းသိမ်းရေး အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 5.25V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 1.8V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| ဗို့အားကျဆင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 0.65V @ 150mA |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 150mA |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (iq): | 1.5 µA |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | - |
| psrr: | 30dB (1kHz) |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Enable |
| ကာကွယ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Over Current |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | SC-82A, SOT-343 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | SC-82AB |
| LT3081EDF | IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A 12DFN | 860 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LP2987AIMX-5.0 | IC REG LINEAR 5V 200MA 8SOIC | 907 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC39100-3.3BS | IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223-3 | 858 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCP4641H050T1G | IC REG LINEAR 5V 150MA SOT89-5 | 975 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-1200B43-I6T2G | IC REG LINEAR 4.3V 150MA SNT6A | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PQ025EZ01ZZH | IC REG LINEAR 2.5V 1A SC63 | 917 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX8867EUK36+T | IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5 | 871 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AP1086T25G-U | IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO220-3 | 948 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AP1117D15G-13 | IC REG LINEAR 1.5V 1A TO252-3 | 995 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SPX3819M5-L-2-5/MTR | IC REG LINEAR 2.5V 500MA SOT23-5 | 880 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL9000AIRMMZ-T | IC REG LINEAR 3V/3V 10DFN | 969 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC5504-2.8YM5-T5 | IC REG LINEAR 2.8V 300MA SOT23-5 | 987 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC5504-1.8YM5-T5 | IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT23-5 | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10809 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။