အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | XC6503D241MR-G |
| LIXINC Part # | XC6503D241MR-G |
| ထုတ်လုပ်သူ | Torex Semiconductor Ltd. |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ဖော်ပြချက် | IC REG LINEAR 2.4V 500MA SOT25 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | XC6503D241MR-G PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | XC6503D241MR-G |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Torex Semiconductor Ltd. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Torex Semiconductor Ltd. |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| output configuration: | Positive |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| စည်းကမ်းထိန်းသိမ်းရေး အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 6V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 2.4V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| ဗို့အားကျဆင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 0.31V @ 300mA |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 500mA |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (iq): | 30 µA |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | - |
| psrr: | 55dB (1kHz) |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Enable |
| ကာကွယ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Over Current, Over Temperature |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | SC-74A, SOT-753 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | SOT-25 |
| XC6218P222HR-G | IC REG LINEAR 2.2V 200MA 3USP | 1000 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6702DA91PR-G | IC REG LIN 10.9V 300MA SOT89-5 | 891 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6701DJ02JR-G | IC REG LINEAR 18V 150MA TO252 | 842 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6233H33B9R-G | IC REG LIN 3.35V 200MA USPQ-4B04 | 802 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6701D672PR-G | IC REG LINEAR 6.7V 150MA SOT89 | 857 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6701A272ER-G | IC REG LINEAR 2.7V 100MA 6USPC | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6201P262PR-G | IC REG LINEAR 2.6V 250MA SOT89 | 918 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6222A201ER-G | IC REG LINEAR 2V 700MA 6USPC | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6221C462MR-G | IC REG LINEAR 4.6V 200MA SOT25 | 910 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6210C10ADR-G | IC REG LINEAR 1.05V 500MA 6USPB | 882 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP150K001A-TR | IC REG LINEAR POS ADJ 300MA 8DFN | 992 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6701AD02MR-G | IC REG LINEAR 13V 150MA SOT25 | 948 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6220D111MR-G | IC REG LINEAR 1.1V 700MA SOT25 | 920 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10926 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26897 | $0.26897 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။