အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | XC6223T1719R-G |
| LIXINC Part # | XC6223T1719R-G |
| ထုတ်လုပ်သူ | Torex Semiconductor Ltd. |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ဖော်ပြချက် | IC REG LIN 1.7V 300MA USPQ-4B03 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | XC6223T1719R-G PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | XC6223T1719R-G |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Torex Semiconductor Ltd. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Torex Semiconductor Ltd. |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| output configuration: | Positive |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| စည်းကမ်းထိန်းသိမ်းရေး အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 5.5V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 1.7V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| ဗို့အားကျဆင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 0.44V @ 300mA |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 300mA |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (iq): | 220 µA |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | - |
| psrr: | 80dB (1kHz) |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Enable |
| ကာကွယ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Over Current, Over Temperature |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 4-XDFN Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 4-USPQ-B03 (1x1) |
| XC6221B35AGR-G | IC REG LINEAR 3.55V 200MA 4USP | 804 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP109K291D-TR | IC REG LIN 2.9V 150MA DFN0808-4 | 902 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6501A27B0R-G | IC REG LIN 2.75V 200MA WLP-4-01 | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6505B481ER-G | IC REG LINEAR 4.8V 200MA 6USPC | 972 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6503C471MR-G | IC REG LINEAR 4.7V 500MA SOT25 | 881 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6702DG71QR-G | IC REG LINEAR 16.7V 300MA 8SOPFD | 845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RQ5RW32BA-TR-FE | IC REG LINEAR 3.2V 50MA SC82AB | 973 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6220C26BPR-G | IC REG LINEAR 2.65V 1A SOT89-5 | 895 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP106K181D-TR | IC REG LIN 1.8V 400MA DFN1212-6 | 859 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R1518J501F-T1-KE | IC REG LINEAR 5V 1A TO252-5-P2 | 970 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6203E422PR-G | IC REG LINEAR 4.2V 400MA SOT89 | 944 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6204B552PR-G | IC REG LINEAR 5.5V 150MA SOT89-5 | 801 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6501C22AGR-G | IC REG LINEAR 2.25V 200MA 4USP | 876 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10927 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.21465 | $0.21465 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။