အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | XC6901D16BPR-G |
| LIXINC Part # | XC6901D16BPR-G |
| ထုတ်လုပ်သူ | Torex Semiconductor Ltd. |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ဖော်ပြချက် | IC REG LIN -1.65V 200MA SOT89-5 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | XC6901D16BPR-G PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | XC6901D16BPR-G |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Torex Semiconductor Ltd. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Torex Semiconductor Ltd. |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| output configuration: | Negative |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| စည်းကမ်းထိန်းသိမ်းရေး အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | -12.4V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | -1.65V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| ဗို့အားကျဆင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 0.75V @ 20mA |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 200mA |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (iq): | 200 µA |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | - |
| psrr: | 45dB (1kHz) |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Enable |
| ကာကွယ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Over Current, Over Temperature |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | SOT-89-5/6 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | SOT-89-5 |
| XC6701DG22FR-G | IC REG LINEAR 16.2V 150MA SOT223 | 829 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6501B4017R-G | IC REG LINEAR 4V 200MA 4USPN | 862 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R1141Q251D-TR-FE | IC REG LINEAR 2.5V 120MA SC82AB | 981 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6227C19BPR-G | IC REG LIN 1.95V 700MA SOT89-5 | 901 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6220C201ER-G | IC REG LINEAR 2V 1A 6USPC | 950 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6210D332PR-G | IC REG LINEAR 3.3V 700MA SOT89-5 | 863 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6220A141ER-G | IC REG LINEAR 1.4V 1A 6USPC | 850 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6220C151ER-G | IC REG LINEAR 1.5V 1A 6USPC | 944 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6203E582PR-G | IC REG LINEAR 5.8V 400MA SOT89 | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6210C08ADR-G | IC REG LINEAR 0.85V 500MA 6USPB | 851 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6701B312ER-G | IC REG LINEAR 3.1V 150MA 6USPC | 829 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6217A31AMR-G | IC REG LINEAR 3.15V 200MA SOT25 | 973 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6501B44AGR-G | IC REG LINEAR 4.45V 200MA 4USP | 831 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10916 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.39750 | $0.3975 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။