အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | TS2937CW50 RPG |
| LIXINC Part # | TS2937CW50 RPG |
| ထုတ်လုပ်သူ | TSC (Taiwan Semiconductor) |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ဖော်ပြချက် | IC REG LINEAR 5V 500MA SOT223 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | TS2937CW50 RPG PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | TS2937CW50 RPG |
| အမှတ်တံဆိပ်: | TSC (Taiwan Semiconductor) |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ထုတ်လုပ်သူ: | TSC (Taiwan Semiconductor) |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| output configuration: | Positive |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| စည်းကမ်းထိန်းသိမ်းရေး အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 26V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 5V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| ဗို့အားကျဆင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 0.7V @ 500mA |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 500mA |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (iq): | - |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | 25 mA |
| psrr: | - |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Current Limit |
| ကာကွယ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Over Voltage, Thermal Shutdown, Transient Voltage |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | TO-261-4, TO-261AA |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | SOT-223 |
| XC6222A391PR-G | IC REG LINEAR 3.9V 700MA SOT89-5 | 863 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6223T24B9R-G | IC REG LIN 2.45V 300MA USPQ-4B03 | 950 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6221A272GR-G | IC REG LINEAR 2.7V 200MA 4USP | 921 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6216D212MR-G | IC REG LINEAR 2.1V 100MA SOT23 | 874 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6210C082MR-G | IC REG LINEAR 0.8V 500MA SOT25 | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6501D431GR-G | IC REG LINEAR 4.3V 200MA 4USP | 869 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6702DG71ER-G | IC REG LINEAR 16.7V 300MA 6USPC | 941 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6209B19AMR-G | IC REG LINEAR 1.95V 150MA SOT25 | 937 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6901D15BMR-G | IC REG LINEAR -1.55V 200MA SOT25 | 881 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6221C14AMR-G | IC REG LINEAR 1.45V 200MA SOT25 | 865 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6501C461GR-G | IC REG LINEAR 4.6V 200MA 4USP | 936 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RQ5RW24CA-TR-FE | IC REG LINEAR 2.4V 50MA SC82AB | 918 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6604A081MR-G | IC REG LINEAR 0.8V 1A SOT26W | 879 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10852 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.57120 | $0.5712 |
| 5000 | $0.40891 | $2044.55 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။