အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | XC6604B171MR-G |
| LIXINC Part # | XC6604B171MR-G |
| ထုတ်လုပ်သူ | Torex Semiconductor Ltd. |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ဖော်ပြချက် | IC REG LINEAR 1.7V 1A SOT26W |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | XC6604B171MR-G PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | XC6604B171MR-G |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Torex Semiconductor Ltd. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Torex Semiconductor Ltd. |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| output configuration: | Positive |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| စည်းကမ်းထိန်းသိမ်းရေး အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 3V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 1.7V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| ဗို့အားကျဆင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 0.208V @ 1A |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 1A |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (iq): | 143 µA |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | - |
| psrr: | 75dB (1kHz) |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Enable |
| ကာကွယ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | SOT-26W |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | SOT-26W |
| XC6210C20APR-G | IC REG LIN 2.05V 700MA SOT89-5 | 810 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6216B212PR-G | IC REG LINEAR 2.1V 100MA SOT89-5 | 977 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6503A14APR-G | IC REG LIN 1.45V 500MA SOT89-5 | 972 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6204F382PR-G | IC REG LINEAR 3.8V 300MA SOT89-5 | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6203P372PR-G | IC REG LINEAR 3.7V 400MA SOT89 | 834 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6505A531MR-G | IC REG LINEAR 5.3V 200MA SOT25 | 842 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6210C13APR-G | IC REG LIN 1.35V 500MA SOT89-5 | 962 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6901D23BER-G | IC REG LINEAR -2.35V 200MA 6USPC | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6233H161MR-G | IC REG LINEAR 1.6V 200MA SOT25 | 811 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XD6216B831MR-G | IC REG LINEAR 8.3V 150MA SOT25 | 933 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6233H30BGR-G | IC REG LINEAR 3.05V 200MA 4USP | 855 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6503A20APR-G | IC REG LIN 2.05V 500MA SOT89-5 | 890 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6701BB12ER-G | IC REG LINEAR 11.1V 150MA 6USPC | 976 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10960 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.51940 | $0.5194 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။