အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | XC6216B282ER-G |
| LIXINC Part # | XC6216B282ER-G |
| ထုတ်လုပ်သူ | Torex Semiconductor Ltd. |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ဖော်ပြချက် | IC REG LINEAR 2.8V 100MA 6USPC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | XC6216B282ER-G PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | XC6216B282ER-G |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Torex Semiconductor Ltd. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Torex Semiconductor Ltd. |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| output configuration: | Positive |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| စည်းကမ်းထိန်းသိမ်းရေး အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 28V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 2.8V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| ဗို့အားကျဆင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 1.9V @ 100mA |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 100mA |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (iq): | 9 µA |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | - |
| psrr: | 30dB (1kHz) |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Enable |
| ကာကွယ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Over Current, Over Temperature |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 6-UFDFN Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 6-USPC (1.8x2) |
| XC6220C08BPR-G | IC REG LIN 0.85V 700MA SOT89-5 | 916 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R1517S341D-E2-FE | IC REG LINEAR 3.4V 500MA 6HSOP | 853 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6216B362PR-G | IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT89-5 | 847 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6503A261GR-G | IC REG LINEAR 2.6V 500MA 4USP | 834 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6221D1127R-G | IC REG LINEAR 1.1V 200MA 4USPN | 907 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6701DE72PR-G | IC REG LINEAR 14.7V 150MA SOT89 | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6210A402MR-G | IC REG LINEAR 4V 700MA SOT25 | 952 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6501B4817R-G | IC REG LINEAR 4.8V 200MA 4USPN | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6220A28BER-G | IC REG LINEAR 2.85V 1A 6USPC | 825 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6503B24AGR-G | IC REG LINEAR 2.45V 500MA 4USP | 845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6501A26AMR-G | IC REG LINEAR 2.65V 200MA SOT25 | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6503P48APR-G | IC REG LINEAR 4.85V 500MA SOT89 | 999 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6501P221HR-G | IC REG LINEAR 2.2V 200MA 3USP | 828 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10879 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.50159 | $0.50159 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။