အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MAX8517EUB+TG05 |
| LIXINC Part # | MAX8517EUB+TG05 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Maxim Integrated |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ဖော်ပြချက် | IC REG LINEAR POS ADJ 1A 10UMAX |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MAX8517EUB+TG05 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MAX8517EUB+TG05 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Maxim Integrated |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Maxim Integrated |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| output configuration: | Positive |
| output အမျိုးအစား: | Adjustable |
| စည်းကမ်းထိန်းသိမ်းရေး အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 3.6V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 0.5V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | 3.4V |
| ဗို့အားကျဆင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 0.2V @ 1A |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 1A |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (iq): | 320 µA |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | - |
| psrr: | - |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Enable, Power On Reset |
| ကာကွယ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Over Temperature, Short Circuit, Soft Start, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 10uMAX-EP |
| SG7905AIG-883B | IC REG LINEAR -5V 1.5A TO257 | 934 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT138AK | IC REG LINEAR ADJ TO3 | 842 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SIP21106DVP-46-E3 | IC REG LIN 4.6V 150MA TSC75-6 | 997 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| VT356FCR-ADJ-007 | IC REG LINEAR PWR MGMT | 996 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PQ070XNAHZPH | IC REG LINEAR ELECT COMP OPTO | 987 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PQ025EH02ZZ | IC REG LINEAR 2.5V 2A TO263 | 881 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC5233-1.8YM5-TRVAO | IC REG LINEAR 1.8V 100MA SOT23-5 | 915 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PQ018ENB1ZPH | IC REG LINEAR ELECT COMP OPTO | 969 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LD39130SJ1825R/F | IC REG LIN 1.8V 300MA 4FLIPCHIP | 915 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| KAR00037A | IC REG LINEAR | 944 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SIP21106DVP-26-E3 | IC REG LIN 2.6V 150MA TSC75-6 | 954 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PQ1LA303MSPQ | IC REG LINEAR 3V 300MA SOT89 | 909 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLE42672GATMA1 | IC REG LINEAR 5V 400MA TO263-7-1 | 860 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10805 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။