အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | 4610X-102-563LF |
| LIXINC Part # | 4610X-102-563LF |
| ထုတ်လုပ်သူ | J.W. Miller / Bourns |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES ARRAY 5 RES 56K OHM 10SIP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | 4610X-102-563LF PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 12 - May 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | 4610X-102-563LF |
| အမှတ်တံဆိပ်: | J.W. Miller / Bourns |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | J.W. Miller / Bourns |
| စီးရီး: | 4600X |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Isolated |
| ခုခံမှု (ohms): | 56k |
| သည်းခံမှု: | ±2% |
| resistors အရေအတွက်: | 5 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | - |
| pins အရေအတွက်: | 10 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 300mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| လျှောက်လွှာများ: | - |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| အထုပ်/အထုပ်: | 10-SIP |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 10-SIP |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.998" L x 0.098" W (25.35mm x 2.49mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.200" (5.08mm) |
| YC122-JR-076K8L | RES ARRAY 2 RES 6.8K OHM 0404 | 936 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-2HV1R2JV | RES ARRAY 8 RES 1.2 OHM 1506 | 899 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RAVF164DJT8R20 | RES ARRAY 4 RES 8.2 OHM 1206 | 924 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF164-FR-07787KL | RES ARRAY 4 RES 787K OHM 1206 | 877 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 741X083330JP | RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804 | 43879 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CSC10A015K60GPA | RES ARRAY 9 RES 5.6K OHM 10SIP | 943 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 741C083181JP | RES ARRAY 4 RES 180 OHM 0804 | 869 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4610X-101-154LF | RES ARRAY 9 RES 150K OHM 10SIP | 912 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC164-FR-07270KL | RES ARRAY 4 RES 270K OHM 1206 | 823 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC124-FR-07294RL | RES ARRAY 4 RES 294 OHM 0804 | 840 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC248-FR-07649RL | RES ARRAY 8 RES 649 OHM 1606 | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 766163000XP | RES ARRAY 8 RES ZERO OHM 16SOIC | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-28N330JX | RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804 | 11448 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10861 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14740 | $0.1474 |
| 2000 | $0.14740 | $294.8 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။