အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | YC122-JR-0782RL |
| LIXINC Part # | YC122-JR-0782RL |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES ARRAY 2 RES 82 OHM 0404 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | YC122-JR-0782RL PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 20 - May 24 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | YC122-JR-0782RL |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | YC122 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Isolated |
| ခုခံမှု (ohms): | 82 |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| resistors အရေအတွက်: | 2 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | - |
| pins အရေအတွက်: | 4 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 62.5mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| လျှောက်လွှာများ: | DDRAM, SDRAM |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0404 (1010 Metric), Convex |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.016" (0.40mm) |
| EXB-14V823JX | RES ARRAY 2 RES 82K OHM 0302 | 965 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC248-FR-073K16L | RES ARRAY 8 RES 3.16K OHM 1606 | 968 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC124-FR-07316KL | RES ARRAY 4 RES 316K OHM 0804 | 926 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 768161474GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 470K OHM 16SOIC | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MSP08C0368R0GEJ | RES ARRAY 4 RES 68 OHM 8SIP | 966 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC358LJK-0724KL | RES ARRAY 8 RES 24K OHM 2512 | 919 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SOMC16013K01FEA | RES ARRAY 15 RES 3.01KOHM 16SOIC | 981 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4604X-101-681LF | RES ARRAY 3 RES 680 OHM 4SIP | 984 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAT16-471J4LF | RES ARRAY 4 RES 470 OHM 1206 | 4223 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 766141563GP | RES ARRAY 13 RES 56K OHM 14SOIC | 993 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4816P-T01-180 | RES ARRAY 8 RES 18 OHM 16SOIC | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-V8V153JV | RES ARRAY 4 RES 15K OHM 1206 | 14796 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-Q16P221J | RES ARRAY 15 RES 220 OHM 1506 | 5377 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10911 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00564 | $0.00564 |
| 10000 | $0.00564 | $56.4 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။