အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RF062PJ684CS |
| LIXINC Part # | RF062PJ684CS |
| ထုတ်လုပ်သူ | Samsung Electro-Mechanics |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RF062PJ684CS PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 20 - May 24 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RF062PJ684CS |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Samsung Electro-Mechanics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Samsung Electro-Mechanics |
| စီးရီး: | RF |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Isolated |
| ခုခံမှု (ohms): | 680k |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| resistors အရေအတွက်: | 2 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | - |
| pins အရေအတွက်: | 4 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 31.25mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| လျှောက်လွှာများ: | - |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0302 (0805 Metric), Long Side Terminals |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.013" (0.33mm) |
| EXB-24V431JX | RES ARRAY 2 RES 430 OHM 0404 | 952 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RM062PJ430CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 965 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF162-JR-07240KL | RES ARRAY 2 RES 240K OHM 0606 | 869 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 767163473GP | RES ARRAY 8 RES 47K OHM 16SOIC | 1728 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AORN2002AT5 | RES NETWORK 4 RES 20K OHM 8SOIC | 833 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC324-FK-07127KL | RES ARRAY 4 RES 127K OHM 2012 | 955 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-34V752JV | RES ARRAY 2 RES 7.5K OHM 0606 | 913 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RPS104PJ220CS | RES ARRAY 4 RES 22 OHM 0804 | 1007 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4116R-1-620 | RES ARRAY 8 RES 62 OHM 16DIP | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 742C163272JP | RES ARRAY 8 RES 2.7K OHM 2506 | 967 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DFNA5002BT1 | RES ARRAY 4 RES 50K OHM 8VDFN | 872 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC122-FR-07619RL | RES ARRAY 2 RES 619 OHM 0404 | 912 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4605X-101-225LF | RES ARRAY 4 RES 2.2M OHM 5SIP | 945 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10852 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06464 | $0.06464 |
| 200000 | $0.02066 | $4132 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။