အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | 766143272GP |
| LIXINC Part # | 766143272GP |
| ထုတ်လုပ်သူ | CTS Corporation |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES ARRAY 7 RES 2.7K OHM 14SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | 766143272GP PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 12 - May 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | 766143272GP |
| အမှတ်တံဆိပ်: | CTS Corporation |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | CTS Corporation |
| စီးရီး: | 766 |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Isolated |
| ခုခံမှု (ohms): | 2.7k |
| သည်းခံမှု: | ±2% |
| resistors အရေအတွက်: | 7 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | - |
| pins အရေအတွက်: | 14 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 160mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| လျှောက်လွှာများ: | - |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.069" (1.75mm) |
| 4816P-1-683LF | RES ARRAY 8 RES 68K OHM 16SOIC | 2996 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RAVF164DFT1M00 | RES ARRAY 4 RES 1M OHM 1206 | 981 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4814P-2-105 | RES ARRAY 13 RES 1M OHM 14SOIC | 817 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4606X-101-270LF | RES ARRAY 5 RES 27 OHM 6SIP | 888 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 766161224GPTR7 | RES ARRAY 15 RES 220K OHM 16SOIC | 812 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC122-JR-0747KL | RES ARRAY 2 RES 47K OHM 0404 | 907 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC248-FR-0747K5L | RES ARRAY 8 RES 47.5K OHM 1606 | 832 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 766163684GP | RES ARRAY 8 RES 680K OHM 16SOIC | 809 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 766161270GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 27 OHM 16SOIC | 823 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RAVF102DJT15R0 | RES ARRAY 2 RES 15 OHM 0404 | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF164-FR-0793K1L | RES ARRAY 4 RES 93.1K OHM 1206 | 829 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4816P-T01-222 | RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 16SOIC | 897 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC124-FR-071K62L | RES ARRAY 4 RES 1.62K OHM 0804 | 823 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10938 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.16200 | $1.162 |
| 840 | $0.93536 | $785.7024 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။