အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | 77061184P |
| LIXINC Part # | 77061184P |
| ထုတ်လုပ်သူ | CTS Corporation |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES ARRAY 5 RES 180K OHM 6SIP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | 77061184P PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 20 - May 24 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | 77061184P |
| အမှတ်တံဆိပ်: | CTS Corporation |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | CTS Corporation |
| စီးရီး: | 770 |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Bussed |
| ခုခံမှု (ohms): | 180k |
| သည်းခံမှု: | ±2% |
| resistors အရေအတွက်: | 5 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | - |
| pins အရေအတွက်: | 6 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 100mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| လျှောက်လွှာများ: | - |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| အထုပ်/အထုပ်: | 6-SIP |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 6-SIP |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.600" L x 0.098" W (15.24mm x 2.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.195" (4.95mm) |
| 4610X-104-331/391L | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP | 828 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4116R-1-154 | RES ARRAY 8 RES 150K OHM 16DIP | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 752091223GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 22K OHM 9SRT | 1937 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ORNV10025002TS | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-14V181JX | RES ARRAY 2 RES 180 OHM 0302 | 20782 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC122-JR-07470RL | RES ARRAY 2 RES 470 OHM 0404 | 916 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAT16-564J4LF | RES ARRAY 4 RES 560K OHM 1206 | 881 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF164-FR-07137RL | RES ARRAY 4 RES 137 OHM 1206 | 951 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-E10C152J | RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 1608 | 15911 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-34V221JV | RES ARRAY 2 RES 220 OHM 0606 | 46444 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RAVF104DJT75K0 | RES ARRAY 4 RES 75K OHM 0804 | 997 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC162-FR-07169KL | RES ARRAY 2 RES 169K OHM 0606 | 821 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 741X163220JP | RES ARRAY 8 RES 22 OHM 1506 | 81308 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10903 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.18425 | $0.18425 |
| 1000 | $0.18425 | $184.25 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။