အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | 767143123GPTR13 |
| LIXINC Part # | 767143123GPTR13 |
| ထုတ်လုပ်သူ | CTS Corporation |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES ARRAY 7 RES 12K OHM 14SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | 767143123GPTR13 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 20 - May 24 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | 767143123GPTR13 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | CTS Corporation |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | CTS Corporation |
| စီးရီး: | 767 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Isolated |
| ခုခံမှု (ohms): | 12k |
| သည်းခံမှု: | ±2% |
| resistors အရေအတွက်: | 7 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | - |
| pins အရေအတွက်: | 14 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 200mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| လျှောက်လွှာများ: | - |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.093" (2.36mm) |
| 767163184GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 180K OHM 16SOIC | 854 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 741C083274JP | RES ARRAY 4 RES 270K OHM 0804 | 896 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ORNV25025002T3 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 988 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 752091104GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 100K OHM 9SRT | 1011 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-24V271JX | RES ARRAY 2 RES 270 OHM 0404 | 18074 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4614X-102-102LF | RES ARRAY 7 RES 1K OHM 14SIP | 936 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC162-FR-0713K7L | RES ARRAY 2 RES 13.7K OHM 0606 | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CN24J393CT | RESARRAY0402X4 5% 39K OHM | 200946 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 766141471GP | RES ARRAY 13 RES 470 OHM 14SOIC | 935 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 766143224GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 220K OHM 14SOIC | 822 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF164-FR-071K3L | RES ARRAY 4 RES 1.3K OHM 1206 | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-34V112JV | RES ARRAY 2 RES 1.1K OHM 0606 | 907 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC124-FR-073K48L | RES ARRAY 4 RES 3.48K OHM 0804 | 832 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10999 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.10390 | $1.1039 |
| 2000 | $0.93020 | $1860.4 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။