အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ORNTV50022002T1 |
| LIXINC Part # | ORNTV50022002T1 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ORNTV50022002T1 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 20 - May 24 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ORNTV50022002T1 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay |
| စီးရီး: | ORNV |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Voltage Divider |
| ခုခံမှု (ohms): | 20k, 50k |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| resistors အရေအတွက်: | 5 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | ±0.05% |
| resistor-ratio-drift: | ±5ppm/°C |
| pins အရေအတွက်: | 8 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 100mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| လျှောက်လွှာများ: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.194" L x 0.157" W (4.93mm x 3.99mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.068" (1.73mm) |
| YC324-JK-07820RL | RES ARRAY 4 RES 820 OHM 2012 | 828 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC164-FR-072K7L | RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 1206 | 814 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4308R-102-435 | RES ARRAY 4 RES 4.3M OHM 8SIP | 958 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4310R-101-820 | RES ARRAY 9 RES 82 OHM 10SIP | 830 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAY16-200J8LF | RES ARRAY 8 RES 20 OHM 1506 | 994 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y1365V0174BA9U | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 948 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4306R-102-393 | RES ARRAY 3 RES 39K OHM 6SIP | 919 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 753161151GP | RES ARRAY 14 RES 150 OHM 16DRT | 814 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RF064PJ183CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 768163203GP | RES ARRAY 8 RES 20K OHM 16SOIC | 883 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC248-FR-0730R9L | RES ARRAY 8 RES 30.9 OHM 1606 | 933 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4420P-T01-331 | RES ARRAY 10 RES 330 OHM 20SOIC | 823 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4420P-1-201LF | RES ARRAY 10 RES 200 OHM 20SOIC | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10847 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.23440 | $2.2344 |
| 1000 | $2.11680 | $2116.8 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။