အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | 4814P-T01-472 |
| LIXINC Part # | 4814P-T01-472 |
| ထုတ်လုပ်သူ | J.W. Miller / Bourns |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 14SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | 4814P-T01-472 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 20 - May 24 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | 4814P-T01-472 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | J.W. Miller / Bourns |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | J.W. Miller / Bourns |
| စီးရီး: | 4800P |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Isolated |
| ခုခံမှု (ohms): | 4.7k |
| သည်းခံမှု: | ±2% |
| resistors အရေအတွက်: | 7 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | - |
| pins အရေအတွက်: | 14 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 160mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| လျှောက်လွှာများ: | Automotive AEC-Q200 |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 14-SOM |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.094" (2.40mm) |
| 4114R-3-302/622LF | RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14DIP | 917 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 766161331GPTR7 | RES ARRAY 15 RES 330 OHM 16SOIC | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC162-FR-0711K3L | RES ARRAY 2 RES 11.3K OHM 0606 | 856 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MSP10C01180RGEJ | RES ARRAY 9 RES 180 OHM 10SIP | 823 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC162-FR-07118KL | RES ARRAY 2 RES 118K OHM 0606 | 837 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC162-FR-071K54L | RES ARRAY 2 RES 1.54K OHM 0606 | 917 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MNR04MRAPJ560 | RES ARRAY 4 RES 56 OHM 0804 | 1144 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ORNV50015001T1 | RES NETWORK 5 RES 5K OHM 8SOIC | 905 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 742C163111JP | RES ARRAY 8 RES 110 OHM 2506 | 857 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4306R-101-271 | RES ARRAY 5 RES 270 OHM 6SIP | 861 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4308R-101-823 | RES ARRAY 7 RES 82K OHM 8SIP | 911 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC122-FR-0722KL | RES ARRAY 2 RES 22K OHM 0404 | 929 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4306R-102-562LF | RES ARRAY 3 RES 5.6K OHM 6SIP | 937 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10825 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.42560 | $0.4256 |
| 2000 | $0.41600 | $832 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။