အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | 753161103GPTR13 |
| LIXINC Part # | 753161103GPTR13 |
| ထုတ်လုပ်သူ | CTS Corporation |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES ARRAY 14 RES 10K OHM 16DRT |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | 753161103GPTR13 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 12 - May 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | 753161103GPTR13 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | CTS Corporation |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | CTS Corporation |
| စီးရီး: | 753 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Bussed |
| ခုခံမှု (ohms): | 10k |
| သည်းခံမှု: | ±2% |
| resistors အရေအတွက်: | 14 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | - |
| pins အရေအတွက်: | 16 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 40mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| လျှောက်လွှာများ: | - |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 16-DRT |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.100" (2.53mm) |
| RAVF164DFT10R0 | RES ARRAY 4 RES 10 OHM 1206 | 933 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MSP08A03100KGEJ | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8SIP | 849 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAT25-122JALF | RES ARRAY 8 RES 1.2K OHM 1608 | 871 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4816P-2-221F | RES ARRAY 15 RES 220 OHM 16SOIC | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-V4V2R2JV | RES ARRAY 2 RES 2.2 OHM 0606 | 5242 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4820P-T02-101 | RES ARRAY 19 RES 100 OHM 20SOIC | 833 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-N8V273JX | RES ARRAY 4 RES 27K OHM 0804 | 1611 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4116R-2-104LF | RES ARRAY 15 RES 100K OHM 16DIP | 854 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 766143512GPTR7 | RES ARRAY 7 RES 5.1K OHM 14SOIC | 983 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC248-FR-07383KL | RES ARRAY 8 RES 383K OHM 1606 | 808 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y1521V0400TT0L | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SMD | 991 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4114R-2-103LF | RES ARRAY 13 RES 10K OHM 14DIP | 1954 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC248-FR-0716K9L | RES ARRAY 8 RES 16.9K OHM 1606 | 847 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10826 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.64122 | $1.64122 |
| 5000 | $1.34877 | $6743.85 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။