အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | EXB-28V511JX |
| LIXINC Part # | EXB-28V511JX |
| ထုတ်လုပ်သူ | Panasonic |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES ARRAY 4 RES 510 OHM 0804 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | EXB-28V511JX PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 12 - May 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | EXB-28V511JX |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Panasonic |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Panasonic |
| စီးရီး: | EXB |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Isolated |
| ခုခံမှု (ohms): | 510 |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| resistors အရေအတွက်: | 4 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | - |
| pins အရေအတွက်: | 8 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 62.5mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| လျှောက်လွှာများ: | Automotive AEC-Q200 |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0804 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.018" (0.45mm) |
| 766163823GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 82K OHM 16SOIC | 918 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRA06P083240KJTA | RES ARRAY 4 RES 240K OHM 1206 | 825 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC162-FR-0723K2L | RES ARRAY 2 RES 23.2K OHM 0606 | 944 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-V8V471JV | RES ARRAY 4 RES 470 OHM 1206 | 28400 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ORNV25022502TF | RES NETWORK 5 RES 25K OHM 8SOIC | 859 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT5400AHMS8E-1#TRPBF | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8TSSOP | 882 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y1747V0179BQ9W | SMNZ 200R/100R/100R/200R TCR0.2 | 864 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAY16-104J8LF | RES ARRAY 8 RES 100K OHM 1506 | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC324-FK-0728KL | RES ARRAY 4 RES 28K OHM 2012 | 840 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAY16-3320F4LF | RES ARRAY 4 RES 332 OHM 1206 | 814 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-18VR000X | RES ARRAY 4 RES ZERO OHM 0502 | 9152 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ACASN1001E2001P1AT | RES ARRAY 2 RES MULT OHM 0606 | 888 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF164-FR-0734RL | RES ARRAY 4 RES 34 OHM 1206 | 914 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 27513 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 10000 | $0.00839 | $83.9 |
| 30000 | $0.00770 | $231 |
| 50000 | $0.00723 | $361.5 |
| 100000 | $0.00707 | $707 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။