အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | EXB-34V200JV |
| LIXINC Part # | EXB-34V200JV |
| ထုတ်လုပ်သူ | Panasonic |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES ARRAY 2 RES 20 OHM 0606 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | EXB-34V200JV PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 20 - May 24 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | EXB-34V200JV |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Panasonic |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Panasonic |
| စီးရီး: | EXB |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Isolated |
| ခုခံမှု (ohms): | 20 |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| resistors အရေအတွက်: | 2 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | - |
| pins အရေအတွက်: | 4 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 62.5mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| လျှောက်လွှာများ: | Automotive AEC-Q200 |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0606, Convex |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0606 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| RM3216A-102/103-PBVW10 | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1206 | 856 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4816P-1-151LF | RES ARRAY 8 RES 150 OHM 16SOIC | 1500 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF164-FR-07274KL | RES ARRAY 4 RES 274K OHM 1206 | 855 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 766143183GPTR7 | RES ARRAY 7 RES 18K OHM 14SOIC | 929 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ORNV20011002T3 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 908 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC124-FR-07750KL | RES ARRAY 4 RES 750K OHM 0804 | 851 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ORNV50012002T0 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 896 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC158TJR-0739RL | RES ARRAY 8 RES 39 OHM 1206 | 811 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RM064PJ241CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 992 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MNR18ERAPJ430 | RES ARRAY 8 RES 43 OHM 1606 | 804 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRA06P08382K0JTA | RES ARRAY 4 RES 82K OHM 1206 | 967 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4310R-102-184 | RES ARRAY 5 RES 180K OHM 10SIP | 934 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-V4V513JV | RES ARRAY 2 RES 51K OHM 0606 | 965 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10964 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01083 | $0.01083 |
| 15000 | $0.01083 | $162.45 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။