အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | TC124-FR-07422RL |
| LIXINC Part # | TC124-FR-07422RL |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES ARRAY 4 RES 422 OHM 0804 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | TC124-FR-07422RL PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 12 - May 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | TC124-FR-07422RL |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | TC124 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Isolated |
| ခုခံမှု (ohms): | 422 |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| resistors အရေအတွက်: | 4 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | - |
| pins အရေအတွက်: | 8 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 62.5mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| လျှောက်လွှာများ: | DDRAM, SDRAM |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0804, Concave, Long Side Terminals |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.020" (0.50mm) |
| YC162-FR-07499RL | RES ARRAY 2 RES 499 OHM 0606 | 806 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| VSSR1601101GTF | RES ARRAY 15 RES 100 OHM 16SSOP | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4609H-101-152LF | RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 9SIP | 919 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4308R-102-201 | RES ARRAY 4 RES 200 OHM 8SIP | 909 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4816P-T02-431LF | RES ARRAY 15 RES 430 OHM 16SOIC | 954 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT5400BMPMS8E-1#PBF | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8TSSOP | 1086 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4306R-102-221LF | RES ARRAY 3 RES 220 OHM 6SIP | 859 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MDP16031K50GE04 | RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 16DIP | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 767161102GP | RES ARRAY 15 RES 1K OHM 16SOIC | 949 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC124-FR-0711KL | RES ARRAY 4 RES 11K OHM 0804 | 937 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 766161183GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 18K OHM 16SOIC | 827 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF162-JR-07180KL | RES ARRAY 2 RES 180K OHM 0606 | 907 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4820P-T02-332 | RES ARRAY 19 RES 3.3K OHM 20SOIC | 999 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10944 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02974 | $0.02974 |
| 10000 | $0.01276 | $127.6 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။