အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CSC09A013K30GPA |
| LIXINC Part # | CSC09A013K30GPA |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 9SIP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CSC09A013K30GPA PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 20 - May 24 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CSC09A013K30GPA |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | CSC |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Bussed |
| ခုခံမှု (ohms): | 3.3k |
| သည်းခံမှု: | ±2% |
| resistors အရေအတွက်: | 8 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | ±50ppm/°C |
| pins အရေအတွက်: | 9 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 200mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| လျှောက်လွှာများ: | - |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| အထုပ်/အထုပ်: | 9-SIP |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 9-SIP |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.890" L x 0.098" W (22.61mm x 2.49mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.195" (4.95mm) |
| 766141683GP | RES ARRAY 13 RES 68K OHM 14SOIC | 822 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC124-FR-0718K2L | RES ARRAY 4 RES 18.2K OHM 0804 | 906 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAY16A-122J4LF | RESARRAYA 4X0603 1K2 5% 63MW CON | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4310R-101-223 | RES ARRAY 9 RES 22K OHM 10SIP | 868 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC164-FR-077K5L | RES ARRAY 4 RES 7.5K OHM 1206 | 840 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-24V152JX | RES ARRAY 2 RES 1.5K OHM 0404 | 6588 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAT16-3R0J4LF | RES ARRAY 4 RES 3 OHM 1206 | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4610X-101-393LF | RES ARRAY 9 RES 39K OHM 10SIP | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC324-FK-0741K2L | RES ARRAY 4 RES 41.2K OHM 2012 | 952 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 767141184GP | RES ARRAY 13 RES 180K OHM 14SOIC | 951 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NOMCT16032002CT1 | RES ARRAY 8 RES 20K OHM 16SOIC | 981 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 768203470GP | RES ARRAY 10 RES 47 OHM 20SOIC | 969 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RM3216A-103/303-PBVW10 | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1206 | 892 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10990 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.16774 | $1.16774 |
| 2000 | $1.11945 | $2238.9 |
| 5000 | $1.10628 | $5531.4 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။