အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | 4306R-101-224LF |
| LIXINC Part # | 4306R-101-224LF |
| ထုတ်လုပ်သူ | J.W. Miller / Bourns |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES ARRAY 5 RES 220K OHM 6SIP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | 4306R-101-224LF PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 20 - May 24 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | 4306R-101-224LF |
| အမှတ်တံဆိပ်: | J.W. Miller / Bourns |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | J.W. Miller / Bourns |
| စီးရီး: | 4300R |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Bussed |
| ခုခံမှု (ohms): | 220k |
| သည်းခံမှု: | ±2% |
| resistors အရေအတွက်: | 5 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | 50ppm/°C |
| pins အရေအတွက်: | 6 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 200mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| လျှောက်လွှာများ: | - |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| အထုပ်/အထုပ်: | 6-SIP |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 6-SIP |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.584" L x 0.085" W (14.83mm x 2.16mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.195" (4.95mm) |
| 4814P-T01-333 | RES ARRAY 7 RES 33K OHM 14SOIC | 945 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-N8V204JX | RES ARRAY 4 RES 200K OHM 0804 | 27602 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAT16-160J4LF | RES ARRAY 4 RES 16 OHM 1206 | 909 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4420P-T02-560 | RES ARRAY 19 RES 56 OHM 20SOIC | 855 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 766163331GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 330 OHM 16SOIC | 823 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAY16A-330J4LF | RESARRAYA 4X0603 33R 5% 63MW CON | 903 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RM064PJ160CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 996 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC164-FR-071K62L | RES ARRAY 4 RES 1.62K OHM 1206 | 838 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC124-FR-072K37L | RES ARRAY 4 RES 2.37K OHM 0804 | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y1747V0536CB9R | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 933 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 741X083103JP | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 0804 | 141128 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAT10-152J4LF | RES ARRAY 4 RES 1.5K OHM 0804 | 973 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RF064PJ620CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 883 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 11587 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.47000 | $1.47 |
| 10 | $1.30200 | $13.02 |
| 25 | $1.19700 | $29.925 |
| 50 | $1.09200 | $54.6 |
| 100 | $0.94500 | $94.5 |
| 250 | $0.79800 | $199.5 |
| 500 | $0.67200 | $336 |
| 1000 | $0.55860 | $558.6 |
| 5000 | $0.53550 | $2677.5 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။