အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | 4608X-AP2-272LF |
| LIXINC Part # | 4608X-AP2-272LF |
| ထုတ်လုပ်သူ | J.W. Miller / Bourns |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 8SIP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | 4608X-AP2-272LF PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 20 - May 24 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | 4608X-AP2-272LF |
| အမှတ်တံဆိပ်: | J.W. Miller / Bourns |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | J.W. Miller / Bourns |
| စီးရီး: | 4600X |
| အထုပ်: | Tape & Box (TB) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Isolated |
| ခုခံမှု (ohms): | 2.7k |
| သည်းခံမှု: | ±2% |
| resistors အရေအတွက်: | 4 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | - |
| pins အရေအတွက်: | 8 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 300mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| လျှောက်လွှာများ: | - |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SIP |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SIP |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.798" L x 0.098" W (20.27mm x 2.49mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.200" (5.08mm) |
| TC164-FR-07825RL | RES ARRAY 4 RES 825 OHM 1206 | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| VSSR2001102GUF | RES ARRAY 19 RES 1K OHM 20SSOP | 931 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4114R-2-474 | RES ARRAY 13 RES 470K OHM 14DIP | 893 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF164-FR-076K2L | RES ARRAY 4 RES 6.2K OHM 1206 | 956 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC122-JR-0720RL | RES ARRAY 2 RES 20 OHM 0404 | 868 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC162-FR-07127RL | RES ARRAY 2 RES 127 OHM 0606 | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 766143511GP | RES ARRAY 7 RES 510 OHM 14SOIC | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF164-JR-072K2L | RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 1206 | 812 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC164-FR-07348RL | RES ARRAY 4 RES 348 OHM 1206 | 954 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CN34J683CT | RESARRAY0603X4 5% 68K OHM | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC324-FK-0718R2L | RES ARRAY 4 RES 18.2 OHM 2012 | 907 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4609X-101-511LF | RES ARRAY 8 RES 510 OHM 9SIP | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CSC06A013K90GPA | RES ARRAY 5 RES 3.9K OHM 6SIP | 820 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10970 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13300 | $0.133 |
| 5000 | $0.13150 | $657.5 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။