အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MPMT10012002BT1 |
| LIXINC Part # | MPMT10012002BT1 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MPMT10012002BT1 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 20 - May 24 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MPMT10012002BT1 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay |
| စီးရီး: | MPM |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Voltage Divider |
| ခုခံမှု (ohms): | 1k, 20k |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| resistors အရေအတွက်: | 2 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | ±0.1% |
| resistor-ratio-drift: | ±2ppm/°C |
| pins အရေအတွက်: | 3 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 100mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| လျှောက်လွှာများ: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | SOT-23 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.113" L x 0.051" W (2.86mm x 1.30mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.040" (1.02mm) |
| 766161122GPTR7 | RES ARRAY 15 RES 1.2K OHM 16SOIC | 912 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 767161184GP | RES ARRAY 15 RES 180K OHM 16SOIC | 972 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAY10-302J4LF | RES ARRAY 4 RES 3K OHM 0804 | 865 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4814P-2-181LF | RES ARRAY 13 RES 180 OHM 14SOIC | 987 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 766141181GP | RES ARRAY 13 RES 180 OHM 14SOIC | 865 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4306M-102-182LF | RES ARRAY 3 RES 1.8K OHM 6SIP | 979 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CSC06A032K20GPA | RES ARRAY 3 RES 2.2K OHM 6SIP | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC248-FR-074K02L | RES ARRAY 8 RES 4.02K OHM 1606 | 815 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4308H-102-102 | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SIP | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC248-FR-07226KL | RES ARRAY 8 RES 226K OHM 1606 | 890 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAY17-560JALF | RES ARRAY 8 RES 56 OHM 1206 | 892 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4606X-102-392LF | RES ARRAY 3 RES 3.9K OHM 6SIP | 936 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC124-FR-076K04L | RES ARRAY 4 RES 6.04K OHM 0804 | 954 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10852 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.63340 | $2.6334 |
| 1000 | $2.49480 | $2494.8 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။