အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | 4610X-101-822LF |
| LIXINC Part # | 4610X-101-822LF |
| ထုတ်လုပ်သူ | J.W. Miller / Bourns |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES ARRAY 9 RES 8.2K OHM 10SIP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | 4610X-101-822LF PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 20 - May 24 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | 4610X-101-822LF |
| အမှတ်တံဆိပ်: | J.W. Miller / Bourns |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | J.W. Miller / Bourns |
| စီးရီး: | 4600X |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Bussed |
| ခုခံမှု (ohms): | 8.2k |
| သည်းခံမှု: | ±2% |
| resistors အရေအတွက်: | 9 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | - |
| pins အရေအတွက်: | 10 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 200mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| လျှောက်လွှာများ: | - |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| အထုပ်/အထုပ်: | 10-SIP |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 10-SIP |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.998" L x 0.098" W (25.35mm x 2.49mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.200" (5.08mm) |
| AF164-FR-0790R9L | RES ARRAY 4 RES 90.9 OHM 1206 | 1000 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4604X-101-820LF | RES ARRAY 3 RES 82 OHM 4SIP | 833 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-34V2R4JV | RES ARRAY 2 RES 2.4 OHM 0606 | 897 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC124-JR-0715KL | RES ARRAY 4 RES 15K OHM 0804 | 946 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-24V272JX | RES ARRAY 2 RES 2.7K OHM 0404 | 966 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y1365V0178QT0U | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 8SOIC | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMKMS408-24K9BW | SFERNICE THIN FILMS | 802 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC162-JR-07100RL | RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0606 | 951 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF164-FR-0722R6L | RES ARRAY 4 RES 22.6 OHM 1206 | 985 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC164-FR-075K6L | RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 1206 | 822 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC324-FK-0718K7L | RES ARRAY 4 RES 18.7K OHM 2012 | 919 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 768163333GP | RES ARRAY 8 RES 33K OHM 16SOIC | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC164-FR-07137RL | RES ARRAY 4 RES 137 OHM 1206 | 941 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10978 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.63000 | $0.63 |
| 10 | $0.46800 | $4.68 |
| 25 | $0.37960 | $9.49 |
| 50 | $0.33000 | $16.5 |
| 100 | $0.27230 | $27.23 |
| 250 | $0.23652 | $59.13 |
| 500 | $0.19250 | $96.25 |
| 1000 | $0.15268 | $152.68 |
| 5000 | $0.14465 | $723.25 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။