အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | YC122-FR-073K3L |
| LIXINC Part # | YC122-FR-073K3L |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES ARRAY 2 RES 3.3K OHM 0404 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | YC122-FR-073K3L PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 12 - May 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | YC122-FR-073K3L |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | YC122 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Isolated |
| ခုခံမှု (ohms): | 3.3k |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| resistors အရေအတွက်: | 2 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | - |
| pins အရေအတွက်: | 4 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 62.5mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| လျှောက်လွှာများ: | DDRAM, SDRAM |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0404 (1010 Metric), Convex |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.016" (0.40mm) |
| YC122-JR-07820RL | RES ARRAY 2 RES 820 OHM 0404 | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC162-FR-0713RL | RES ARRAY 2 RES 13 OHM 0606 | 912 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC124-FR-0712KL | RES ARRAY 4 RES 12K OHM 0804 | 941 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC164-FR-07732RL | RES ARRAY 4 RES 732 OHM 1206 | 941 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC122-FR-0730K1L | RES ARRAY 2 RES 30.1K OHM 0404 | 922 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-N8V9R1JX | RES ARRAY 4 RES 9.1 OHM 0804 | 841 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ORNTV50025001T3 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 919 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4814P-1-332 | RES ARRAY 7 RES 3.3K OHM 14SOIC | 823 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC124-FR-0720KL | RES ARRAY 4 RES 20K OHM 0804 | 805 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MPMT5002FT1 | RES NTWRK 2 RES 25K OHM TO236-3 | 937 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4816P-T02-824 | RES ARRAY 15 RES 820K OHM 16SOIC | 972 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CSC09B01910RGEK | RES ARRAY 8 RES 910 OHM 9SIP | 821 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NOMCT16031001AT1 | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16SOIC | 8797 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10860 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01052 | $0.01052 |
| 10000 | $0.01052 | $105.2 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။