အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | Y4485V0001QQ9W |
| LIXINC Part # | Y4485V0001QQ9W |
| ထုတ်လုပ်သူ | VPG Foil |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES NETWORK 2 RES 10K OHM 1610 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | Y4485V0001QQ9W PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 20 - May 24 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | Y4485V0001QQ9W |
| အမှတ်တံဆိပ်: | VPG Foil |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | VPG Foil |
| စီးရီး: | DSMZ |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Voltage Divider |
| ခုခံမှု (ohms): | 10k |
| သည်းခံမှု: | ±0.02% |
| resistors အရေအတွက်: | 2 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | ±0.02% |
| resistor-ratio-drift: | ±0.1ppm/°C |
| pins အရေအတွက်: | 3 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 50mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±0.2ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -65°C ~ 125°C |
| လျှောက်လွှာများ: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1610 J-Lead (3 Terminals) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.160" L x 0.106" W (4.06mm x 2.69mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.071" (1.80mm) |
| CSC10B0310K0FPA | RES ARRAY 5 RES 10K OHM 10SIP | 837 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAY17-203JALF | RES ARRAY 8 RES 20K OHM 1206 | 923 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PRA100I4-1KBWNW | SFERNICE THIN FILMS | 905 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CS33-1M02F | RES THIN FILM NETWORKS | 841 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-N8V624JX | RES ARRAY 4 RES 620K OHM 0804 | 934 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4814P-T01-471 | RES ARRAY 7 RES 470 OHM 14SOIC | 924 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 768161202GP | RES ARRAY 15 RES 2K OHM 16SOIC | 976 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF164-FR-074K48L | RES ARRAY 4 RES 4.48K OHM 1206 | 863 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF164-FR-0766K5L | RES ARRAY 4 RES 66.5K OHM 1206 | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC162-FR-0749R9L | RES ARRAY 2 RES 49.9 OHM 0606 | 875 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC248-FR-071K37L | RES ARRAY 8 RES 1.37K OHM 1606 | 803 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SOMC1603820RGEA | RES ARRAY 8 RES 820 OHM 16SOIC | 820 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4606X-102-682LF | RES ARRAY 3 RES 6.8K OHM 6SIP | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10818 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $12.92760 | $12.9276 |
| 2500 | $11.66400 | $29160 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။