အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | 4310R-102-562 |
| LIXINC Part # | 4310R-102-562 |
| ထုတ်လုပ်သူ | J.W. Miller / Bourns |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES ARRAY 5 RES 5.6K OHM 10SIP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | 4310R-102-562 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 20 - May 24 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | 4310R-102-562 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | J.W. Miller / Bourns |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | J.W. Miller / Bourns |
| စီးရီး: | 4300R |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Isolated |
| ခုခံမှု (ohms): | 5.6k |
| သည်းခံမှု: | ±2% |
| resistors အရေအတွက်: | 5 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | 50ppm/°C |
| pins အရေအတွက်: | 10 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 300mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| လျှောက်လွှာများ: | - |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| အထုပ်/အထုပ်: | 10-SIP |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 10-SIP |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.984" L x 0.085" W (24.99mm x 2.16mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.195" (4.95mm) |
| M8340102K4701GAD04 | RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 16DIP | 918 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S41X083101JP | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 0402 | 10776 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC248-FR-07432KL | RES ARRAY 8 RES 432K OHM 1606 | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RAVF102DJT22R0 | RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0404 | 992 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC164-JR-07270RL | RES ARRAY 4 RES 270 OHM 1206 | 4102 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC324-FK-076K98L | RES ARRAY 4 RES 6.98K OHM 2012 | 970 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 766143822GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 8.2K OHM 14SOIC | 817 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 767143183GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 18K OHM 14SOIC | 976 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC124-JR-0739RL | RES ARRAY 4 RES 39 OHM 0804 | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC124-FR-07910KL | RES ARRAY 4 RES 910K OHM 0804 | 803 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MPMT10011003AT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 2267 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC164-FR-0722KL | RES ARRAY 4 RES 22K OHM 1206 | 1013 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MNR14ERAPJ303 | RES ARRAY 4 RES 30K OHM 1206 | 2004 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10989 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.63840 | $0.6384 |
| 2000 | $0.35100 | $702 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။