အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CSC08A031K00GEK |
| LIXINC Part # | CSC08A031K00GEK |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SIP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CSC08A031K00GEK PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 12 - May 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CSC08A031K00GEK |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | CSC |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Isolated |
| ခုခံမှု (ohms): | 1k |
| သည်းခံမှု: | ±2% |
| resistors အရေအတွက်: | 4 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | ±50ppm/°C |
| pins အရေအတွက်: | 8 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 300mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| လျှောက်လွှာများ: | - |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SIP |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SIP |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.790" L x 0.098" W (20.07mm x 2.49mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.195" (4.95mm) |
| ACASA1001E1002P1AT | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 1206 | 830 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4308R-101-394LF | RES ARRAY 7 RES 390K OHM 8SIP | 826 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAY16-434J4LF | RES ARRAY 4 RES 430K OHM 1206 | 958 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC162-JR-073K6L | RES ARRAY 2 RES 3.6K OHM 0606 | 858 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4114R-2-821 | RES ARRAY 13 RES 820 OHM 14DIP | 891 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PRA100I4-20KBBNT | SFERNICE THIN FILMS | 818 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CSC06A0375R0GPA | RES ARRAY 3 RES 75 OHM 6SIP | 983 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ACASA1000E3000P1AT | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 1206 | 891 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC164-FR-07124RL | RES ARRAY 4 RES 124 OHM 1206 | 956 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC358LJK-0775RL | RES ARRAY 8 RES 75 OHM 2512 | 828 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4610X-102-120LF | RES ARRAY 5 RES 12 OHM 10SIP | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4420P-T01-271 | RES ARRAY 10 RES 270 OHM 20SOIC | 800 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4608X-AP1-181LF | RES ARRAY 7 RES 180 OHM 8SIP | 878 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 11624 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.26000 | $1.26 |
| 10 | $1.11900 | $11.19 |
| 25 | $1.02880 | $25.72 |
| 50 | $0.93860 | $46.93 |
| 100 | $0.81230 | $81.23 |
| 250 | $0.68592 | $171.48 |
| 500 | $0.57760 | $288.8 |
| 1000 | $0.48013 | $480.13 |
| 5000 | $0.46028 | $2301.4 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။