အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CRA06P08320K0JTA |
| LIXINC Part # | CRA06P08320K0JTA |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES ARRAY 4 RES 20K OHM 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CRA06P08320K0JTA PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 12 - May 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CRA06P08320K0JTA |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | CRA06 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Isolated |
| ခုခံမှု (ohms): | 20k |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| resistors အရေအတွက်: | 4 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | - |
| pins အရေအတွက်: | 8 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 62.5mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| လျှောက်လွှာများ: | - |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ORNV50021002T1 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 941 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC162-FR-07255RL | RES ARRAY 2 RES 255 OHM 0606 | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NOMCA16032002AT5 | RES ARRAY 8 RES 20K OHM 16SOIC | 937 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF164-FR-0749K9L | RES ARRAY 4 RES 49.9K OHM 1206 | 969 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RAVF168DJT10K0 | RES ARRAY 8 RES 10K OHM 1506 | 872 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RAVF162DJT300R | RES ARRAY 2 RES 300 OHM 0606 | 915 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC162-FR-0740K2L | RES ARRAY 2 RES 40.2K OHM 0606 | 986 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC324-FK-074K42L | RES ARRAY 4 RES 4.42K OHM 2012 | 941 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC162-FR-07576KL | RES ARRAY 2 RES 576K OHM 0606 | 907 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RM062PJ102CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 873 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y1747V0442QT0U | RES ARRAY 4 RES 5.631K OHM 8SOIC | 869 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4816P-1-203LF | RES ARRAY 8 RES 20K OHM 16SOIC | 1692 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAT16-271J8LF | RES ARRAY 8 RES 270 OHM 2506 | 948 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10833 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02250 | $0.0225 |
| 5000 | $0.02250 | $112.5 |
| 10000 | $0.02100 | $210 |
| 25000 | $0.01995 | $498.75 |
| 50000 | $0.01955 | $977.5 |
| 125000 | $0.01913 | $2391.25 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။