အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | EXB-A10P684J |
| LIXINC Part # | EXB-A10P684J |
| ထုတ်လုပ်သူ | Panasonic |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES ARRAY 8 RES 680K OHM 2512 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | EXB-A10P684J PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 12 - May 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | EXB-A10P684J |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Panasonic |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Panasonic |
| စီးရီး: | EXB |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Bussed |
| ခုခံမှု (ohms): | 680k |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| resistors အရေအတွက်: | 8 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | - |
| pins အရေအတွက်: | 10 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 62.5mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| လျှောက်လွှာများ: | - |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 2512 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.026" (0.65mm) |
| 4116R-2-100 | RES ARRAY 15 RES 10 OHM 16DIP | 808 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4816P-T01-332 | RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 16SOIC | 917 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC162-JR-07120RL | RES ARRAY 2 RES 120 OHM 0606 | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 767161223GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 22K OHM 16SOIC | 848 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC324-FK-073K16L | RES ARRAY 4 RES 3.16K OHM 2012 | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-38V270JV | RES ARRAY 4 RES 27 OHM 1206 | 10139 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RAVF164DJT30R0 | RES ARRAY 4 RES 30 OHM 1206 | 908 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 766143683GPTR7 | RES ARRAY 7 RES 68K OHM 14SOIC | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y1747V0613BA9R | SMNZ 7K/4K/4K/7K TCR0.2 B A S T | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC162-FR-07200KL | RES ARRAY 2 RES 200K OHM 0606 | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4306R-102-683LF | RES ARRAY 3 RES 68K OHM 6SIP | 971 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC164-JR-07240RL | RES ARRAY 4 RES 240 OHM 1206 | 936 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 766161152GP | RES ARRAY 15 RES 1.5K OHM 16SOIC | 934 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10933 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11637 | $0.11637 |
| 4000 | $0.11637 | $465.48 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။