အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | EXB-38V434JV |
| LIXINC Part # | EXB-38V434JV |
| ထုတ်လုပ်သူ | Panasonic |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES ARRAY 4 RES 430K OHM 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | EXB-38V434JV PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 12 - May 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | EXB-38V434JV |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Panasonic |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Panasonic |
| စီးရီး: | EXB |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Isolated |
| ခုခံမှု (ohms): | 430k |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| resistors အရေအတွက်: | 4 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | - |
| pins အရေအတွက်: | 8 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 62.5mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| လျှောက်လွှာများ: | Automotive AEC-Q200 |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| RAVF164DJT62R0 | RES ARRAY 4 RES 62 OHM 1206 | 995 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 767141184GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 180K OHM 14SOIC | 927 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y1365V0538QQ9U | RES ARRAY 4 RES 8.25K OHM 8SOIC | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC124-JR-07110KL | RES ARRAY 4 RES 110K OHM 0804 | 911 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC324-FK-07300KL | RES ARRAY 4 RES 300K OHM 2012 | 981 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC164-FR-0719R6L | RES ARRAY 4 RES 19.6 OHM 1206 | 844 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-D10C681J | RES ARRAY 8 RES 680 OHM 1206 | 1664 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC248-FR-07536RL | RES ARRAY 8 RES 536 OHM 1606 | 829 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAY17-680JALF | RES ARRAY 8 RES 68 OHM 1206 | 820 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC162-JR-07220KL | RES ARRAY 2 RES 220K OHM 0606 | 815 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-38V624JV | RES ARRAY 4 RES 620K OHM 1206 | 919 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RAVF104DJT8R20 | RES ARRAY 4 RES 8.2 OHM 0804 | 847 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4816P-1-105LF | RES ARRAY 8 RES 1M OHM 16SOIC | 3410 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10951 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00915 | $0.00915 |
| 20000 | $0.00915 | $183 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။