အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | TC164-FR-079K31L |
| LIXINC Part # | TC164-FR-079K31L |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES ARRAY 4 RES 9.31K OHM 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | TC164-FR-079K31L PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 12 - May 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | TC164-FR-079K31L |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | TC164 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Isolated |
| ခုခံမှု (ohms): | 9.31k |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| resistors အရေအတွက်: | 4 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | - |
| pins အရေအတွက်: | 8 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 62.5mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| လျှောက်လွှာများ: | DDRAM, SDRAM |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| CN22J101CT | RESARRAY0402X2 5% 100 OHM | 30879 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4814P-2-472LF | RES ARRAY 13 RES 4.7K OHM 14SOIC | 2789 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 767141681GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 680 OHM 14SOIC | 916 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4116R-1-150 | RES ARRAY 8 RES 15 OHM 16DIP | 955 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT5400BIMS8E-2#TRPBF | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8TSSOP | 929 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-N8V162JX | RES ARRAY 4 RES 1.6K OHM 0804 | 20979 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF164-FR-074K32L | RES ARRAY 4 RES 4.32K OHM 1206 | 826 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PRA100I4-300RBBNT | SFERNICE THIN FILMS | 936 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC122-JR-07330KL | RES ARRAY 2 RES 330K OHM 0404 | 831 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MSP08A0333K0GEJ | RES ARRAY 4 RES 33K OHM 8SIP | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4420P-2-332LF | RES ARRAY 19 RES 3.3K OHM 20SOIC | 962 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4306R-101-334LF | RES ARRAY 5 RES 330K OHM 6SIP | 848 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAT16-PC2F6LF | RES ARRAY 6 RES MULT OHM 1206 | 820 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10955 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01632 | $0.01632 |
| 5000 | $0.01532 | $76.6 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။