အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | TC124-FR-073K92L |
| LIXINC Part # | TC124-FR-073K92L |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES ARRAY 4 RES 3.92K OHM 0804 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | TC124-FR-073K92L PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 12 - May 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | TC124-FR-073K92L |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | TC124 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Isolated |
| ခုခံမှု (ohms): | 3.92k |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| resistors အရေအတွက်: | 4 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | - |
| pins အရေအတွက်: | 8 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 62.5mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| လျှောက်လွှာများ: | DDRAM, SDRAM |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0804, Concave, Long Side Terminals |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.020" (0.50mm) |
| TC164-FR-0771K5L | RES ARRAY 4 RES 71.5K OHM 1206 | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC4-1004JE | RES ARRAY 4 RES 1M OHM 8SMD | 1053 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y1365V0260BA9R | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 999 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4820P-1-104LF | RES ARRAY 10 RES 100K OHM 20SOIC | 881 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 77081472P | RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SIP | 846 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC124-JR-0751KL | RES ARRAY 4 RES 51K OHM 0804 | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC162-FR-0719R1L | RES ARRAY 2 RES 19.1 OHM 0606 | 922 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC124-FR-0719R1L | RES ARRAY 4 RES 19.1 OHM 0804 | 916 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAT10-473J4LF | RES ARRAY 4 RES 47K OHM 0804 | 14803 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4610H-101-102LF | RES ARRAY 9 RES 1K OHM 10SIP | 820 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RAVF164DJT5K10 | RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 1206 | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC324-FK-07511KL | RES ARRAY 4 RES 511K OHM 2012 | 890 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ORNTV25025001T1 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 909 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10882 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02974 | $0.02974 |
| 10000 | $0.01276 | $127.6 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။