အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | YC124-JR-07390RL |
| LIXINC Part # | YC124-JR-07390RL |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES ARRAY 4 RES 390 OHM 0804 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | YC124-JR-07390RL PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 20 - May 24 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | YC124-JR-07390RL |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | YC124 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Isolated |
| ခုခံမှု (ohms): | 390 |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| resistors အရေအတွက်: | 4 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | - |
| pins အရေအတွက်: | 8 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 62.5mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| လျှောက်လွှာများ: | DDRAM, SDRAM |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.022" (0.55mm) |
| YC122-JR-0727KL | RES ARRAY 2 RES 27K OHM 0404 | 865 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 767143180GP | RES ARRAY 7 RES 18 OHM 14SOIC | 977 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RM3216B-103/303-PBWW10 | RES ARRAY 2 RES MULT OHM 1206 | 854 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MDP160315K0GE04 | RES ARRAY 8 RES 15K OHM 16DIP | 969 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ORNTV25022002TF | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 836 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MNR14ERAPJ682 | RES ARRAY 4 RES 6.8K OHM 1206 | 935 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-18V124JX | RES ARRAY 4 RES 120K OHM 0502 | 821 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-V4V564JV | RES ARRAY 2 RES 560K OHM 0606 | 34375 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4614X-102-331LF | RES ARRAY 7 RES 330 OHM 14SIP | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4816P-4-102 | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16SOIC | 905 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4420P-T02-472LF | RES ARRAY 19 RES 4.7K OHM 20SOIC | 929 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| YC124-FR-07453RL | RES ARRAY 4 RES 453 OHM 0804 | 806 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 768161472GP | RES ARRAY 15 RES 4.7K OHM 16SOIC | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10974 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00797 | $0.00797 |
| 10000 | $0.00797 | $79.7 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။