အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | 4306R-101-274 |
| LIXINC Part # | 4306R-101-274 |
| ထုတ်လုပ်သူ | J.W. Miller / Bourns |
| အမျိုးအစား | resistors များ › arrays/networks resistors များ |
| ဖော်ပြချက် | RES ARRAY 5 RES 270K OHM 6SIP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | 4306R-101-274 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 20 - May 24 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | 4306R-101-274 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | J.W. Miller / Bourns |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | arrays/networks resistors များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | J.W. Miller / Bourns |
| စီးရီး: | 4300R |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အမျိုးအစား: | Bussed |
| ခုခံမှု (ohms): | 270k |
| သည်းခံမှု: | ±2% |
| resistors အရေအတွက်: | 5 |
| resistor နှင့်ကိုက်ညီသောအချိုး: | - |
| resistor-ratio-drift: | 50ppm/°C |
| pins အရေအတွက်: | 6 |
| ဒြပ်စင်အလိုက် ပါဝါ: | 200mW |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| လျှောက်လွှာများ: | - |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| အထုပ်/အထုပ်: | 6-SIP |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 6-SIP |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.584" L x 0.085" W (14.83mm x 2.16mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.195" (4.95mm) |
| AF164-FR-07118RL | RES ARRAY 4 RES 118 OHM 1206 | 915 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-N8V153JX | RES ARRAY 4 RES 15K OHM 0804 | 3998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 766143684GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 680K OHM 14SOIC | 954 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAT16-684J8LF | RES ARRAY 8 RES 680K OHM 2506 | 872 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC124-FR-0775KL | RES ARRAY 4 RES 75K OHM 0804 | 895 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MNR04MRAPJ122 | RES ARRAY 4 RES 1.2K OHM 0804 | 6054 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 766161121GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 120 OHM 16SOIC | 970 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4610X-AP1-102LF | RES ARRAY 9 RES 1K OHM 10SIP | 969 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4114R-1-182 | RES ARRAY 7 RES 1.8K OHM 14DIP | 839 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EXB-E10C474J | RES ARRAY 8 RES 470K OHM 1608 | 7554 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAT16-4022F4LF | RES ARRAY 4 RES 40.2K OHM 1206 | 847 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4610X-104-221/331L | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP | 1733 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 4416P-T01-473LF | RES ARRAY 8 RES 47K OHM 16SOIC | 853 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10998 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.55860 | $0.5586 |
| 2030 | $0.41600 | $844.48 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။