အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CRCW1206115RFKEAC |
| LIXINC Part # | CRCW1206115RFKEAC |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 115 OHM 1% 1/4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CRCW1206115RFKEAC PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 20 - May 24 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CRCW1206115RFKEAC |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | CRCW-C |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 115 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.026" (0.65mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| AT1206CRD0713R7L | RES SMD 13.7 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 840 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD12R3F100 | RES 12.3 OHM 1% 1/4W 1210 | 967 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP58R3B25 | RES 58.3 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 859 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0402FRD0761K9L | RES SMD 61.9K OHM 1% 1/16W 0402 | 922 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD1142A25 | RES 11.4K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 960 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC2010FK-071K78L | RES SMD 1.78K OHM 1% 3/4W 2010 | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCT0603MD2102DP500 | RES 21K OHM 0.5% 0.15W 0603 | 801 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW0603100KDHTA | RES 100K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 910 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RV0603FR-0738K3L | RES SMD 38.3K OHM 1% 1/10W 0603 | 809 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF2512FT32R4 | RES 32.4 OHM 1% 1W 2512 | 877 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD1021D100 | RES 1.02K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 883 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF1206BTE5R49 | RES 5.49 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 942 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW0402887RBEED | RES 887 OHM 0.1% 1/10W 0402 | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10994 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00821 | $0.00821 |
| 30000 | $0.00784 | $235.2 |
| 50000 | $0.00736 | $368 |
| 125000 | $0.00726 | $907.5 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။