အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73R2ETTD7321F25 |
| LIXINC Part # | RN73R2ETTD7321F25 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73R2ETTD7321F25 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 12 - May 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73R2ETTD7321F25 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73R |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 7.32 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1210 (3225 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1210 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| AC0603FR-074K99L | RES SMD 4.99K OHM 1% 1/10W 0603 | 807 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD22R1D25 | RES 22.1 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-1GNF5601C | RES SMD 5.6K OHM 1% 1/20W 0201 | 7398 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-P06J513V | RES SMD 51K OHM 5% 1/2W 0805 | 3099 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G2BTTD1301C | RES 1.3K OHM 0.25% 1/3W 1206 | 920 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG2012V-2211-P-T1 | RES SMD 2.21KOHM 0.02% 1/8W 0805 | 901 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y116957K1740T9L | RES SMD 57.174K OHM 0.4W J LEAD | 919 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF1206BKE796R | RES 796 OHM 0.1% 1/3W 1206 | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSLP1206R0100FEA | RES 0.01 OHM 1% 1W 1206 | 93956 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD7962B10 | RES 79.6K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 925 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW0805604KBETA | RES 604K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD9421A05 | RES 9.42K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 888 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| D55342H07B221DRWS | RES SMD 221 OHM 1% 1/4W 1206 | 976 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10968 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.15960 | $0.1596 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။