အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RP73D2B33K2BTG |
| LIXINC Part # | RP73D2B33K2BTG |
| ထုတ်လုပ်သူ | TE Connectivity AMP Connectors |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 33.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RP73D2B33K2BTG PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 20 - May 24 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RP73D2B33K2BTG |
| အမှတ်တံဆိပ်: | TE Connectivity AMP Connectors |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | TE Connectivity AMP Connectors |
| စီးရီး: | RP73, Holsworthy |
| အထုပ်: | Strip |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 33.2 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±15ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.026" (0.65mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| PCR1206-4K7J1 | RES SMD 4.7K OHM 5% 1/3W 1206 | 4889 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UCR03EVPFLR180 | RES 0.18 OHM 1% 1/4W 0603 | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD1201F10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603CRD0714K3L | RES SMD 14.3K OHM 1/10W 0603 | 828 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P1ETTP60R4F | RES 60.4 OHM 1% 1/8W 0402 | 917 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2ATTD1103D | RES 110K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 900 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD6493F50 | RES 649K OHM 1% 1/4W 1206 | 918 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD3650B10 | RES 365 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 836 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U02D9530X | 0402 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 95 | 906 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-HP6D3402V | RES 34K OHM 0.5% 1/2W 0805 | 840 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S1JTTD1583D | RES 158K OHM 0.5% 1/5W 0603 | 849 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW08052R32FKTA | RES SMD 2.32 OHM 1% 1/8W 0805 | 955 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P1ETTP564J | RES 560K OHM 5% 1/8W 0402 | 986 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10996 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.67536 | $0.67536 |
| 250 | $0.67536 | $168.84 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။