အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | TNPW040256R0DETD |
| LIXINC Part # | TNPW040256R0DETD |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 56 OHM 0.5% 1/16W 0402 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | TNPW040256R0DETD PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 20 - May 24 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | TNPW040256R0DETD |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | TNPW |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 56 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.063W, 1/16W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Military |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.016" (0.40mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| TNPW12061K50BYEN | RES 1.5K OHM 0.1% 2/5W 1206 | 2625 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW06033K40DKTAP | RES SMD 3.4K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 818 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW04022K00BYEP | RES 2K OHM 0.1% 1/10W 0402 | 1502 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S1JTTD2153D | RES 215K OHM 0.5% 1/5W 0603 | 944 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0402F1R8CS | RES 1.8 OHM 1% 1/32W 01005 | 861 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CR041302F | RES SMD 13K OHM 1% 1/2W 1210 | 896 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805BRD076K98L | RES SMD 6.98K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 965 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSL2010R0680FTA18 | RES 0.068 OHM 1% 1W 2010 | 934 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1ETTP51R7F50 | RES 51.7 OHM 1% 1/16W 0402 | 831 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603CRE074K12L | RES SMD 4.12K OHM 1/10W 0603 | 813 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW06034K42FKEA | RES SMD 4.42K OHM 1% 1/10W 0603 | 1486 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G2ATTD1100B | RES 110 OHM 0.1% 1/4W 0805 | 856 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ESR10EZPJ2R7 | RES SMD 2.7 OHM 5% 0.4W 0805 | 18468 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10865 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.20748 | $0.20748 |
| 10000 | $0.20748 | $2074.8 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။