အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RT0402BRD074K37L |
| LIXINC Part # | RT0402BRD074K37L |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 4.37KOHM 0.1% 1/16W 0402 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RT0402BRD074K37L PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 18 - May 22 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RT0402BRD074K37L |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | RT |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 4.37 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.063W, 1/16W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.014" (0.35mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RG2012V-4991-P-T1 | RES SMD 4.99KOHM 0.02% 1/8W 0805 | 976 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCS040290R9FKED | RES SMD 90.9 OHM 1% 1/5W 0402 | 983 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H3ATTE6344F | RES 6.34M OHM 1% 1W 2512 | 828 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG2012P-90R9-D-T5 | RES SMD 90.9 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 860 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD2342D50 | RES 23.4K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 993 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MMF25SBRD1K5 | RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/4W MELF | 811 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805FRD071K8L | RES SMD 1.8K OHM 1% 1/8W 0805 | 868 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP1206W180RJEC | RES SMD 180 OHM 5% 2.4W 1206 | 996 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RHC2512FT1R13 | RES 1.13 OHM 1% 2W 2512 | 901 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRGV2512F3M01 | RES SMD 3.01M OHM 1% 1W 2512 | 951 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-3VRW3242V | RES 32.4K OHM 0.05% 1/8W 0603 | 848 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P1ETTP3302D | RES 33K OHM 0.5% 1/8W 0402 | 973 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP0603B68R0JTP | RES SMD 68 OHM 5% 1.5W 0603 | 962 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10872 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04071 | $0.04071 |
| 10000 | $0.04071 | $407.1 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။