အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | Y14870R15000B9R |
| LIXINC Part # | Y14870R15000B9R |
| ထုတ်လုပ်သူ | VPG Foil |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 0.15 OHM 0.1% 1W 2512 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | Y14870R15000B9R PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 20 - May 24 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | Y14870R15000B9R |
| အမှတ်တံဆိပ်: | VPG Foil |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | VPG Foil |
| စီးရီး: | CSM |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 150 mOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 1W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Metal Foil |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Current Sense, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±15ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -65°C ~ 170°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 2512 (6432 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 2512 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.035" (0.89mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 4 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| 1-1614895-2 | RES SMD 9.38KOHM 0.1% 1/10W 0805 | 967 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G1JTTD2000D | RES 200 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0805FR-0784R5L | RES SMD 84.5 OHM 1% 1/8W 0805 | 206511 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1210WRD0711K8L | RES SMD 11.8KOHM 0.05% 1/4W 1210 | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| KTR10EZPF2402 | RES SMD 24K OHM 1% 1/8W 0805 | 9492 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW12068K25FKTB | RES SMD 8.25K OHM 1% 1/4W 1206 | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AA0402FR-0757R6L | RES SMD 57.6 OHM 1% 1/16W 0402 | 801 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0805BKE169K | RES 169K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ESR03EZPJ515 | RES SMD 5.1M OHM 5% 1/4W 0603 | 6913 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD2701A25 | RES 2.7K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 862 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD9420C50 | RES 942 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 997 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD2151C25 | RES 2.15K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 904 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-S12F1303U | RES SMD 130K OHM 1% 3/4W 1812 | 1000 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10933 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.56440 | $3.5644 |
| 2500 | $3.29640 | $8241 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။