အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RK73H1ERTTP12R4F |
| LIXINC Part # | RK73H1ERTTP12R4F |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 12.4 OHM 1% 1/10W 0402 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RK73H1ERTTP12R4F PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 12 - May 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RK73H1ERTTP12R4F |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RK73-RT |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 12.4 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.1W, 1/10W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.016" (0.40mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| SG732ETTD330M | RES 33 OHM 20% 1/2W 1210 | 897 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HV732HTTE8063F | RES 806K OHM 1% 1/2W 2010 | 909 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RE1206DRE0722KL | RES SMD 22K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 950 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW201010K0FKEF | RES SMD 10K OHM 1% 3/4W 2010 | 5177 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AC0201JR-07560RL | RES SMD 560 OHM 5% 1/20W 0201 | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG3216N-63R4-D-T5 | RES SMD 63.4 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 929 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SM2615FTR226 | RES 0.226 OHM 1% 1W 2615 | 908 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD2493F10 | RES 249K OHM 1% 1/4W 1210 | 801 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD1541F10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 894 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0805DKE32R4 | RES 32.4 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342K08B6B81RWS | RES SMD 6.81K OHM 0.1% 0.8W 2010 | 810 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG3216P-2872-D-T5 | RES SMD 28.7K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 954 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD1091F100 | RES 1.09K OHM 1% 1/8W 0805 | 925 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10907 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01491 | $0.01491 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။