အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | WK73S2JTTE22LJ |
| LIXINC Part # | WK73S2JTTE22LJ |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 22M OHM 5% 1W 1812 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | WK73S2JTTE22LJ PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 12 - May 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | WK73S2JTTE22LJ |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | WK73S |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 22 mOhms |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 1W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±800ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | Wide 1812 (4532 Metric), 1218 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1218 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RG2012V-1581-W-T1 | RES SMD 1.58KOHM 0.05% 1/8W 0805 | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD1042B25 | RES 10.4K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 915 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HV73V2BTTD1824F | RES 1.82M OHM 1% 1/4W 1206 | 888 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD1293F100 | RES 129K OHM 1% 1/4W 1210 | 933 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT2010DKE07165RL | RES SMD 165 OHM 0.5% 1/2W 2010 | 966 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WR12X8251FTL | RES 8.25K OHM 1% 1/4W 1206 | 820 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P1ETTP9312F | RES 93.1K OHM 1% 1/8W 0402 | 859 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P2ETTD2260D | RES 226 OHM 0.5% 1/2W 1210 | 924 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RL1220S-R33-G | RES 0.33 OHM 2% 1/3W 0805 | 923 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1210CRE0711K8L | RES SMD 11.8KOHM 0.25% 1/4W 1210 | 935 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD2432F100 | RES 24.3K OHM 1% 1/10W 0603 | 838 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805FRE071M2L | RES SMD 1.2M OHM 1% 1/8W 0805 | 5963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 73WE4R020F | RES 0.02 OHM 1% 3/4W 1206 WIDE | 909 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10949 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14749 | $0.14749 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။