အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73R2ATTD53R0F25 |
| LIXINC Part # | RN73R2ATTD53R0F25 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 53 OHM 1% 1/8W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73R2ATTD53R0F25 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 12 - May 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73R2ATTD53R0F25 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73R |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 53 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H1ETTP71R5C10 | RES 71.5 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 833 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF1206DTE43K0 | RES 43K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 889 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP8982F50 | RES 89.8K OHM 1% 1/16W 0402 | 991 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD4273A10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AR03DTC1003 | RES 100K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD96R5C25 | RES 96.5 OHM 0.25% 1/4W 1210 | 823 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG2012P-84R5-D-T5 | RES SMD 84.5 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 887 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW0603510RJNEA | RES SMD 510 OHM 5% 1/10W 0603 | 36238 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| KTR10EZPJ392 | RES SMD 3.9K OHM 5% 1/8W 0805 | 934 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P1ETTP2260D | RES 226 OHM 0.5% 1/8W 0402 | 976 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCP2010FT523K | RES 523K OHM 1% 1W 2010 | 897 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG2012V-182-W-T1 | RES SMD 1.8K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 976 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1206CRB07402RL | RES SMD 402 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 935 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10961 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06630 | $0.0663 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။