အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RS73G2BTTD5363B |
| LIXINC Part # | RS73G2BTTD5363B |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 536K OHM 0.1% 1/3W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RS73G2BTTD5363B PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 20 - May 24 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RS73G2BTTD5363B |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RS73 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 536 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.333W, 1/3W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±50ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| SR732BTTDR255F | CURRENT SENSE RESISTOR | 965 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD6800C50 | RES 680 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 896 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD41R7D100 | RES 41.7 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-P06D9763V | RES SMD 976 KOHM 0.5% 1/2W 0805 | 951 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP2512B16R0GEA | RES SMD 16 OHM 2% 3.5W 2512 | 891 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD52R3C10 | RES 52.3 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 870 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| P0402E4021BNT | P 0402 4021 B N TR | 803 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RL1206FR-7W0R04L | RES 0.04 OHM 1% 1/2W 1206 | 896 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y14880R03000D139R | RES 0.03 OHM 0.5% 2W 3637 | 866 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U3RD1150V | RES 115 OHM 0.5% 1/10W 0603 SMD | 865 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| D55342E07B4B87RWS | RES SMD 4.87K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342H04B6E98RTS | RES SMD 6.98K OHM 1% 0.15W 1505 | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP2512B56R0GEA | RES SMD 56 OHM 2% 3.5W 2512 | 943 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10823 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14683 | $0.14683 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။