အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73R2BTTD3652F100 |
| LIXINC Part # | RN73R2BTTD3652F100 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 36.5K OHM 1% 1/4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73R2BTTD3652F100 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 12 - May 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73R2BTTD3652F100 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73R |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 36.5 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| PLT0805Z4022LBTS | RES SMD 40.2KOHM 0.01% 1/4W 0805 | 882 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD36R1C25 | RES 36.1 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 800 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-S08F2050V | RES SMD 205 OHM 1% 1/4W 1206 | 869 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603CRE0748K7L | RES SMD 48.7K OHM 1/10W 0603 | 995 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 3502100KFT | RES 3502 100K 1% | 4201 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| KTR18EZPF6813 | RES SMD 681K OHM 1% 1/4W 1206 | 10939 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW2010150KFKEF | RES SMD 150K OHM 1% 3/4W 2010 | 882 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342E06B13B8RWS | RES SMD 13.8KOHM 0.1% 0.15W 0805 | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF1206BKE9K09 | RES 9.09K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 830 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0805BTC39K2 | RES 39.2K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 994 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1210WRD078K87L | RES SMD 8.87KOHM 0.05% 1/4W 1210 | 837 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD2613B25 | RES 261K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 999 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC1005F63R4CS | RES 63.4 OHM 1% 1/16W 0402 | 843 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10821 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10400 | $0.104 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။