အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CRCW080524R9DKTAP |
| LIXINC Part # | CRCW080524R9DKTAP |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 24.9 OHM 0.5% 1/8W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CRCW080524R9DKTAP PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 20 - May 24 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CRCW080524R9DKTAP |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | CRCW-P |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 24.9 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.020" (0.50mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| D55342E07B15E0RT1 | RES SMD 15K OHM 1% 1/4W 1206 | 921 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RM20J100CT | RES SMD 10 OHM 5% 1/2W 2010 | 16801 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD3303F50 | RES 330K OHM 1% 1/16W 0603 | 895 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S2ETTD7153F | RES 715K OHM 1% 1/2W 1210 | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TRR01MZPJ333 | RES SMD 33K OHM 5% 1/16W 0402 | 991 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RV0603FR-07100KL | RES SMD 100K OHM 1% 1/10W 0603 | 849 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603BRD07126RL | RES SMD 126 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 834 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PAT0603E6262BST1 | RES SMD 62.6KOHM 0.1% 0.15W 0603 | 895 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U03D3401V | 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 3. | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD36R0D25 | RES 36 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 872 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD4932C25 | RES 49.3K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 936 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P2ATTD120G | RES 12 OHM 2% 1/4W 0805 | 901 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H1JTTD11R0D | RES 11 OHM 0.5% 1/8W 0603 | 847 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10944 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04140 | $0.0414 |
| 5000 | $0.03952 | $197.6 |
| 10000 | $0.03688 | $368.8 |
| 25000 | $0.03504 | $876 |
| 50000 | $0.03433 | $1716.5 |
| 125000 | $0.03412 | $4265 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။