အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CRCW1206634KFKTA |
| LIXINC Part # | CRCW1206634KFKTA |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 634K OHM 1% 1/4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CRCW1206634KFKTA PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CRCW1206634KFKTA |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | CRCW |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 634 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| M55342H04B1E62RT0 | RES SMD 1.62K OHM 1% 0.15W 1505 | 972 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73B1ETTP185G | RES 1.8M OHM 2% 1/10W 0402 | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG2012V-1690-D-T5 | RES SMD 169 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 924 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G1ETTP4302D | RES 43K OHM 0.5% 1/10W 0402 | 906 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-3VPB7321V | RES 7.32K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 820 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW06032R15FNTA | RES SMD 2.15 OHM 1% 1/10W 0603 | 805 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S2BTTD14R0F | RES 14 OHM 1% 1/3W 1206 | 866 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD5050A05 | RES 505 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 910 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP1691B50 | RES 1.69K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 934 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2ATTD3921D | RES 3.92K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 987 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCS04028K66FKED | RES SMD 8.66K OHM 1% 1/5W 0402 | 949 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF0603FT1M07 | RES 1.07M OHM 1% 1/10W 0603 | 12860 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0201FR-0717R8L | RES SMD 17.8 OHM 1% 1/20W 0201 | 937 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10954 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01951 | $0.01951 |
| 5000 | $0.01862 | $93.1 |
| 10000 | $0.01671 | $167.1 |
| 25000 | $0.01534 | $383.5 |
| 50000 | $0.01441 | $720.5 |
| 125000 | $0.01419 | $1773.75 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။